Jméno:
Heslo:

Sovičky

Sovičky

SovičkyV této třídě (5-7 leté děti) se na Vás těší paní učitelky:

  • Petra Hejlová
  • Alena Valachová
KVĚTEN


V květnu jsme se konečně potkali ve škole. Sice byl měsíc krátký, ale stihli jsme spoustu věcí. Povídali jsme si hlavně o tom, jak jsme strávili čas doma, co bylo všude kolem nás a hlavně na co jsme se těšili do školky. 
Protože bylo většinou hezké počasí, hned po svačině jsme šli ven, na vycházky, výlety, na zahradu. Všude vše kvete, tedy i my jsme zkoumali přírodu, květiny, hmyz, motýly. V pracovních a grafomotorických  listech byli také hlavně berušky a motýlci. Počítali jsme, třídili, stříhali, lepili. Malovali jsme barevné motýly, které zdobí plot školky. Hned je vše veselejší

DUBEN


V měsíci dubnu jsme bohužel školku ještě pro děti neotevřely, ale snažily jsme se alespoň na dálku přenést k dětem a něco málo z jarních témat předat....... V pracovních listech tak předškoláci našli úkoly hlavně zpočátku k Velikonočním svátkům, dále pak tématické úkoly k jarní přírodě, kytičkám atd.....  Nezapomněly jsme ani na to, že duben je měsíc bezpečnosti. Děti našly v tématických úkolech i několik dopravních značek, a různé dopravní prostředky.... Procvičily si tak barvy, tvary, počet atd... Dalším zajímavým tématem byl Den Země. Je nám moc líto, že jsme vše, na co se na jaře ve školce my učitelky těšíme, jsme musely předávat pouze na dálku..

RYCHLÝ KONTAKT

Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90,


Praha 5, Hlubočepy, Hlubočepská 90/40

www.mshlubocepy.cz

www.facebook.com/mshlubocepy

email: skolka.hlubocepy@seznam.cz

TELEFON

MŠ 251 815 315, 731 863 163

ŠJ 251 815 31


NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nové fotografie

Aktuální jídelníček

Co máme tento týden dobrého najdete zde https://www.jidelna.cz/jidelni-listek/?jidelna=732

Created by © 2016 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign