Veverky

V této třídě (4-5 leté děti) se na Vás těší paní učitelky:

• Bc. Lucie Laštovičková
  • Petra Hejlová

ŘÍJEN U VEVEREK

V rámci projektu „Když veverky kuchtí“ děti „ukuchtily“ bramborový salát, na kterém si společně pochutnaly. Už teď se těší na to, jak budou pomáhat rodičům s přípravou salátu na štědrovečerní večeři.

Prostřednictvím prožitkového učení v přírodě jsme slavili „Den stromů“. Chodili jsme na Dívčí hrady, kde se děti formou her seznamovaly se stromy.

Ve školce nás navštívil veterinář z Veterinární správy hl. m. Prahy a povídal si s dětmi o zvířátkách. Vyprávěl o jejich užitku, jak se o ně správně starat, která můžeme chovat doma. Na ukázku přinesl agamu vousatou, děti si ji pohladily nebo vzaly na dlaň.

ZÁŘÍ U VEVEREK

Ve třídě Veverek bylo září ve znamení seznamování dětí a adaptací. Přestože většina dětí MŠ již navštěvovala, sešly se děti ze dvou tříd ( část Broučků a Veverek) a některé děti nastoupily nově od září.
 Děti se navzájem poznávaly. Společně jsme si vytvořily třídní pravidla. Začaly jsme náš celoroční projekt ,, Když Veverky kuchtí". Jako první jsme udělaly ovocný salát. V projektu budeme pokračovat. Každý měsíc jednou budeme vařit nebo péct.