Ohlasy rodičů

- Přidat novou zprávu

Přeji pěkný den,
chtěla jsem poděkovat za besídku u Soviček pro maminky k svátku!
Paní učitelky Lucie Laštovičková a Petra Hejlová to krásně vymyslely. Nacvičily kovbojské představení s tanečky a písničkami. Děti si s námi tančily mazurku. Na nástěnce jsme měly pak poznat svůj portrét a děti nás zase naoplátku měly poznat jen podle hlasu. Nakonec jsme si společně vyrobili potiskem tašku.
Bylo to něco nepopsatelného, mateřská láska by se tam dala krájet. :-)
Děkujeme za vše!
Běla Bédi

Dobrý den paní ředitelko a všechny paní učitelky,

ráda bych vám poděkovala za velmi milé středeční představení pro maminky k jejich svátku.Byla radost pozorovat, jak se všichni baví. Rodiče, děti i organizátoři. Všichni přirozený úsměv na tváři. Tak to má být.Dovolím si napsat, že za všechny rodiče děkuji za příjemně zpestřené všední odpoledne.

Maminka Marina

Vážená paní ředitelko,
ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci, která je od Vašeho působení ve školce vidět a hlavněcítit. Pohodu, vstřícnost a komunikaci s paními učitelkami mého syna, kdy není problém se na cokoli zeptat a dostat i odpověď, je pro mě velmi důležitá a cením si toho. Paní učitelky jsou bezvadné a děti, myslím si, že mohu mluvit i za ostatní rodiče, je mají moc rády.
Také nové akce, které pro děti pořádáte, od předškoláčka přes flétničku po solnou jeskyni a hlavně vycházky se mě a hlavně mému synovi moc líbí.
Přeji Vám a celému kolektivu školky hodně sil a radosti ve Vaší práci.
S pozdravem,
Hana Dohnalová

Dobrý den paní ředitelko, paní učitelky,

s Adámkem jsme se zúčastnili velikonoční dílničky rodičů s dětmi. Byla tam jedinečná, vřelá, upřímná atmosféra k dětem, rodičům, ale i mezi rodiči i dětmi. Všichni si navzájem pomáhali u pečlivě připravených stanovišť. Jedním z nich bylo zdobení vyfouklých vajíček, dále z mini květináčků s pomocí barevných papírů a peříček si mohl každý vytvořit třeba kohouta. Také probíhalo zdobení velikonočních věnečků jako dekorace stolní nebo na dveře. Co obzvlášť oceňuji, připravené perníčky, které si každé dítě ozdobilo dle své fantazie a... po dokončení se mohlo ihned zakousnout :-). Pro dítě, zážitek. Pro matku nechajíc svačinku dítěte v autě, oddych. Na paní učitelky se můžete i v tomto spolehnout :-).

Děkujeme všem za možnosti tvoření rodičů s dětmi, i tímto se děti učí, okoukávají spolupráci. Těšíme se na další tématickou dílničku.

Krásný den,
Adámek a maminka Marina

Dobrý den paní ředitelko,
musím, chci a ráda bych poděkovala Vám i kolegyním za indiviuální celoroční přístup k dětem i rodičům. Zdá se to být nereálné vzhledem k počtu dětí a počtu učitelek, ale jak se říká: vše je v lidech. Máte skvělý, doplňující se tým pod Vaším jedinečným vedením. Všem jde společně o spokojené děti se spokojenými rodiči. Rodiče se mohou v klidu věnovat své vlastní práci, neb vědí, že mají děti ve školním zařízení, kde se jim všichni plně věnují, rozvíjejí je a jsou tam spokojené. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro MŠ Hlubočepy, tento přístup všech je k nezaplacení. Děkuji Vám, i celému týmu a přeji hodně sil a energie, jen tak dál...

Vacková Hefnerová

PS: MŠ Hlubočepy doporučuji jako vzor pro ostatní státní i soukromá předškolní zařízení.